Рулонні штори

 

Без сумніву, ви зробили правильний вибір, віддавши перевагу рулонним шторам від виробника «РАДУГА-N».

Ми пропонуємо Вам унікальну можливість керувати тканинними рулонними шторами, як вручну, так і на відстані…

Розглянемо плюси використання автоматики:

  • Ви можете керувати однією або декількома тканинними рулонними шторами за допомогою настінного вимикача або радіопульта.
  • Кількість керованих одночасно рулонних штор може досягати декілька сантиметрів.

Нашим партнером із автоматики для рулонних штор є масштабний виробник засобів автоматизації на світовому ринку – компанія MOSEL (Туреччина).

Гарантія на механізми і електропривід діє протягом 1 року. А ось за самим полотном потрібно дещо доглядати, але це не складно. Так як тканина, яка використовується в нашому виробництві – виосокоякісне полотно з антибрудовою (антистатичний засіб+акрил) основою.
«Радуга-N» працює тільки з перевіреними і сертифікованими тканинними фабриками -OBA, APRESAN, MIRANDA (Туреччина).

Рулонні штори невибагливі у догляді, це ще одна їх велика перевага. Слідуйте простим, але дуже важливим порадам, і вони служитимуть не одних десять років, зберігши свій первісний вигляд.

ПОРАДИ щодо догляду за рулонними шторами:

  • Стежте за тим, щоб на рулонному полотні не утворювалися заломи або механічні ушкодження, інакше на місці залому або пошкодження буде накопичуватися пил.
  • Видаляйте пил із штор при кожному прибиранні за допомогою сухої фланелевої серветки. Таким чином, ви не дозволите частинкам пилу проникати крізь тканинну структуру полотна, осідати або в`їдатися у волокна текстилю. Якщо ігнорувати ці дії, то вже через декілька місяців штори помітно потьмяніють, а боротьба із пилом, який в`ївся, стане значно складнішою.
  • Пилосмок – найкращий помічник у боротьбі за чистоту рулонних штор. Краще використовувати м`яку, чисту насадку.
  • Якщо Ви плануєте приготування їжі, і Ваші рулонні штори знаходяться поблизу, найкращий спосіб уберегти від забруднення – згорнути їх і бути впевненими, що жодна крапля їжі, напоїв чи хімічно активних миючих засобів не потрапить на улюблені штори.

Наші партнери стосовно рулонних штор

Правильна і сучасна турбота про рулонні штори – гарантія довготривалого їх використання.