Промислові системи

Промислові секційні ворота.

Наші промислові секційні ворота можуть бути адаптовані до будь-якого виду промислових будівель. Міцні і безпечні, вони гарантують довготривале використання. Асортимент включає ворота із закритими панелями, з вікном, із склінням, з пішоходними дверима, з аварійним виходом з ручкою, відповідно до діючих норм. Ми приділяємо велику увагу моторизації воріт, тому обираємо найкращі двигуни для їх роботи.

 

Промислові ролетні (рулонні) ворота.

Рольставні для промислового використання складаються із закритих профілей і вітрозахисних направляючих , мають елементи ізоляції Подвійної Стінки, елементи із екструдованого алюмінію або стального профілю, а також відповідні мотори для задоволення будь-яких потреб замовника. Рольставні для комерційного використання можуть бути гофрованими, або із прямокутної сітки, або з елементами мікроперфорації, або із захисними закритими елементами. Ідеально підходять для магазинів і торгових центрів.

Швидкісні рулонні ворота ПВХ

Встановлюються швидше і простіше, ніж звичайні двері. Низька вартість транспортування є перевагою, порівняно із продукцією, яка доставляється в комплекті. Гнучке полотно автоматично повертається на бокові направляючі, у випадку випадкового удару, що значно знижує вартість і час технічного обслуговування. Нижній кінець полотна має гнучкий борт, блокуючий спуск і змінює напрямок, у випадку контакту полотна з людьми або предметами, що значно підвищує безпеку. Система ковзання полотна забезпечує герметичність високого рівня, що гарантує повну ізоляцію між внутрішнім і зовнішнім приміщенням. Конструкція, полотно і вікна можуть виготовлятися за індивідуальним замовленням, із врахуванням побажань клієнта і особливостей місця розташування.

Складні ворота

Діапазон складних воріт, який фірма «Радуга» пропонує своїм клієнтам, представляє всі можливі види даного виробу: розсувні, з або без нижньої направляючої, можливість вставки вікна, пішоходні двері, з або без нижньої сходинки, вентиляційними решітками.

Приклади робіт

 КОНСУЛЬТАЦІЯ ЧИ ПРОРАХУНОК?

ВИНИКЛИ ТРУДНОЩІ З ВИБОРОМ?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі питання, які вас хвилюють. Допоможуть визначитись з типом продукції, вартістю. Все, що вам необхідно зробити – залишити заявку на нашому сайті.

Корисні статті

UncategorizedЖалюзиСонцезахист
27.10.2019

Перголи

Торгова марка PERGOTECH дійсно відома своїми високоякісними конструкціями перголи, які додають привабливості і функціональності до будь-якого простору. Нагадаємо, що перголи можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як алюміній, сталь…
Сонцезахист
27.10.2019

Схеми основних моделей пергол

Завдяки тому, що компанія PERGOTECH веде роботу з архітекторами всього світу, формується велика кількість ідей та проектів. Ми можемо зберегти переваги Dаших зовнішніх просторів для того, щоб Ви насолоджувались розкішним…
Сонцезахист
27.10.2019

Маркиз

Маркіза є зручним захистом від сонця, а простота і зручність конструкції легко вписується в будь-який сучасний інтер`єр. Перевага маркізи – легкість, з якою вона розвертається і згортається, не займаючи зайвого…