«Радуга» – якість життя, доступна кожному.

Спеціалізовані виробничі цехи, оснащені сучасним обладнанням, гарантують дбайливе ставлення, короткі терміни виготовлення і високу якість продукції.

Сертефецфірованний партнер

10 років
досвіду

безкоштовний
завмер

гарантійне
обслуговування

власне
виробництво

професійний
монтаж

виставковий
зал

Знаходячись на ринку праці більше 10-ти років, наша компанія є одним із найбільших одеських підприємств в галузі виробництва жалюзі і ролет (рольставен) і офіційним партнером найбільш відомих виробників. Компанія виконує повний цикл робіт: від прорахунку до підбору виробів, від оптової до роздрібної торгівлі, а також монтаж «під ключ» будь-якої складності, гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування. Центральний офіс дає можливість нашим клієнтам ознайомитись з готовими зразками будь-якої продукції на спеціально обладнаних стендах та отримати кваліфіковану консультацію у менеджерів. Вони допоможуть обрати той варіант, який підійде Вам краще, ніж інші. До послуг наших клієнтів надаються спеціально підібрані ілюстровані каталоги, буклети та листівки., інструкції з монтажу та зборки. Спеціалізовані виробничі цехи, оснащені сучасним обладнанням, гарантують бережне ставлення до Ваших замовлень, короткі терміни виготовлення і високу якість продукції. Ефективна маркетингова політика фірми дозволяє їй поєднувати високий технічний рівень продукції, систему ціноутворенння та споживацький попит. Пункти роздрібної торгівлі дозволяють спеціалістам відстежувати і аналізувати тенденції розвитку ринку, контролювати сервіс і якість посередництвом «зворотного зв`язку» із споживачами та партнерами. Наша компанія прагне всесвітньо підтримувати і розвивати взаємовигідні стосунки зі своїми бізнес-партнерами. Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для підприємців, зацікавлених у співробітництві. Для будівельних компаній та оптових замовників підготовлені спеціальні пакети пропозицій, які вигідно відрізняються від базового прайс-листа. Маючи відпрацьовану виробничу базу, ми здатні запропонувати Вам найкращі ціни при незмінно високій якості продукції та обслуговування.
Співробітництво з архітекторами, дизайнерами і виконробами, дозволяє приймати сучасні рішення ще на етапі проектування та будівництва. Завдяки цьому, наша продукція органічно вписується в сучасні споруди, будучи при цьому невід`ємною частиною їх дизайну.
Компанія співпрацює лише з перевіреними постачальниками сировини та матеріалів, що гарантує високу якість продукції, що виробляється.
Працівники компанії виконують повний цикл робіт:
• прорахунок і підбір виробів;
• оптова і роздрібна торгівля;
• монтаж конструкцій «під ключ» будь-якої складності;
• гарантійне/післягарантійне обслуговування.
В центральному офісі компанії «Радуга-N» замовник може:
• ознайомитись з готовими зразками продукції;
• обрати продукцію в каталогах;
• ознайомитись з інструкціями щодо монтажу і зборки;
• отримати професійну консультацію менеджера.
Компанія «Радуга-N» відкрита для співробітництва. Для оптових клієнтів і будівельних компаній розроблені вигідні пакети пропозицій.

Виробництво

Конструкції з ПВХ профілю і алюмінію

Захисні ролети та автоматичні ворота

Сонцезахисні системи

Декоративне освітлення

Багатолітній досвід роботи і власне сертифіковане високотехнологічне виробництво вигідно відрізняє нашу компанію від багатьох інших «віконних» фірм міста Миколаєва. Наша компанія спеціалізується на виробництві вікон, дверей, фасадних систем з ПВХ та алюмінієвих профілей, захисних ролетів, автоматичних воріт, автоматики, шлагбаумів, маркіз, жалюзі, ілюмінації. Одним із важливих етапів у розвитку нашої компанії став 2007 рік: збудований і випущений в експлуатацію основний виробничий корпус із найбільш новим обладнанням фірми MTS-FENTEC GmbH (Німеччина). Це дозволило суттєво збільшити об`єми виробництва (до 250 м2 виробів за зміну), забезпечити виконання замовлень в максимально короткі терміни з одночасним збереженням найвищих норм якості та відповідальності. На сьогодні, ми продовжуєм активно вести будівництво додаткових приміщень на території 0,5 га для збільшення виробничих потужностей.

СЕРТИФІКОВАНИЙ ПАРТНЕР

НАШІ КЛІЄНТИ

Сертифікати