Сонцезахисні системи

Пергола. Система «Класік»

1. Система розроблена у вигляді єдиної конструкції, яка може досягати 90-та квадратних метрів і не вимагає проміжного з`єднання з розмірами фасаду 12 м і розкриттям на 7,5 м.
2. Рух кожного модуля забезпечується завдяки рухливим рейкам.
3. Направляючі розміром 130 х 80 виготовлені із анодійованого алюмінію, завдяки чому мають високу зносостійкість.
4. Система відкривається і закривається автоматично.
5. Система стійка до вітру і снігу до 30 см.
6. Система розроблена для умов 4-х пір року.
7. В системі використовується затемнена тканина Бельгійської торгової марки Sionen.
8. Тканина володіє незаймистою вогнетривкою та водонепроникною здатністю .

Пергола. Система «Преміум»

1. Система розроблена у вигляді єдиної конструкції, яка може досягати 96-ти кв. метрів і не потребує проміжного з`єднання з розмірами фасаду 12 м і розкриттям на 10 м.
2. Рух кожного модуля забезпечується завдяки рухливим рейкам.
3. Направляючі розміром 120 х 160 виготовлені із анодійованого алюмінію, завдяки чому мають високу зносостійкість.
4. Система відкривається і закривається автоматично.
5. Система стійка до вітру і снігу до 30 см.
6. Система розроблена для умов 4-х пір року.
7. Система стійка до -30 градусів холоду і +70 градусів тепла.
8. В системі використовується затемнена тканина Бельгійської торгової марки Sionen.
9. Тканина володіє незаймистою вогнетривкою та водонепроникною здатністю .

Маркізи

Маркізи- це проста і зручна в експлуатації конструкція для ефективного сонцезахисту, перевага якої в легкості, до якої вона може розвертатися/згортатися, не займаючи при цьому зайвого простору. Керування даним сонцезахистом може бути як механічним (повертання спеціальної ручної лебідки), так і виконуватися за допомогою елетроприводу, який приводиться в дію дистанційно (пульт або кнопка на стіні).

Рафштори

Конструкція рафштори, по суті, повторює схему роботи горизонтальних жалюзі. Монтується така сонцезахисна система всередині вікна/віконного отвору. Установка «зовнішніх жалюзі» допомагає зберігати мікроклімат в приміщенні, не допускаючи різких перепадів температур, залежно від зміни пори року. Керування рафштор може бути механічним або автоматизованим (за допомогою електроприводу).

Рефлексолі

Рефлексолі (вертикальні маркізи) за специфікою дії і конструкційно, нагадують рулонні штори, але виконані із міцних, вітростійких матеріалів для використання у якості зовнішньої сонцезахисної системи. Ідеально підходять для забезпечення стабільної комфортної температури для перебування в приміщенні.

Приклади робіт

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЧИ ПРОРАХУНОК

ВИНИКЛИ ТРУДНОЩІ З ВИБОРОМ?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі питання, які вас хвилюють. Допоможуть визначитись з типом продукції, вартістю. Все, що вам необхідно зробити – залишити заявку на нашому сайті.сайте.

Корисні статті

UncategorizedЖалюзиСонцезахист
27.10.2019

Перголи

Торгова марка PERGOTECH дійсно відома своїми високоякісними конструкціями перголи, які додають привабливості і функціональності до будь-якого простору. Нагадаємо, що перголи можуть бути виконані з різних матеріалів, таких як алюміній, сталь…
Сонцезахист
27.10.2019

Схеми основних моделей пергол

Завдяки тому, що компанія PERGOTECH веде роботу з архітекторами всього світу, формується велика кількість ідей та проектів. Ми можемо зберегти переваги Dаших зовнішніх просторів для того, щоб Ви насолоджувались розкішним…
Сонцезахист
27.10.2019

Маркиз

Маркіза є зручним захистом від сонця, а простота і зручність конструкції легко вписується в будь-який сучасний інтер`єр. Перевага маркізи – легкість, з якою вона розвертається і згортається, не займаючи зайвого…

Сучасні зовнішні сонцезахисні системи – це надійні, функціональні конструкції, які забезпечують високий ступінь захисту відкритих поверхонь – терас і фасадів будівель від прямих сонячних променів. Установка сонцезахисту сприяє зниженню температури в приміщенні від 3 до 7 градусів, при цьому візуально ззовні вони виглядають ефектно, гармонійно вписуючись в архітектуру будівлі.
Види сонцезахисту
Сонцезахисні системи розрізняють за їх функціональними можливостями і типами конструкції:
• Перголи
• Маркізи
• Рефлексолі
• Рафштори
Перголи
Пергола (в перекладі з латинського – навис, прибудова) – конструкція із зсувним дахом, яка складається із секцій та арок, які з`єднуються між собою поперечними балками (кріпленнями). Може бути виконана як окрема будівля, так і примикати до неї. За бажанням, перголу можна зробити закритою – встановити скляні перегородки чи використовуючи ще один вид сонцезахисних систем – рефлексолі. Система, завдяки міцнним матеріалам, з яких вона виготовляється, володіє високою стійкістю до несприятливих зовнішніх погодних факторів – сильним опадам і вітру, швидкістю до 28,4 м/с (за шкалою Бофорта).
У фірмі «Радуга-N» можна замовити перголи серії «Класік» і «Преміум».

Перголи серії «Класік»
Єдина конструкція без проміжних з`єднань з розкриттям на 7,5 метра, розмір якої досягає до 90 м2 . Рухливі рейки забезпечують рух всіх модулів. Розмір направляючих 130×80 із зносостійкого матеріалу (анодійованого алюмінію). Високий ступінь стійкості до вітру і опадів (снігу – до 30 см). Спеціальна затемнена тканина торгової марки Sionen володіє вогнетривкою і водонепроникною здатністю. Автоматичне керування системою.
Перголи серії Преміум
Конструкція, яка не вимагає проміжного з`єднання, розміром до 96 м2 з розкриттям на 10 м., рух модулей відбувається завдяки рухливим рейкам. Направляючі із анодійованого алюмінію – розміром 120×160. Відкриття /закриття системи – автоматичне. Стійкість до температур від -30 до +70 градусів за Цельсієм. В сонцезахисній системі використовується спеціально розроблена затемнена тканина, яка володіє вогнетривкою та водонепроникною здатністю.

Маркізи
Маркізи – це проста і зручна в експлуатації конструкція для ефективного сонцезахисту, перевага якої в легкості, з якою вона може розвертатися /згортатися, не займаючи при цьому зайвого простору. Керування даним сонцезахистом може бути як механічним (повертання ручної лебідки), так і виконуються за допомогою електроприводу, який приводиться в дію дистанційно (пульт чи кнопка на стіні).
Фірма «Радуга-N» може виготовити під замовлення такі різновиди маркіз:
• Висувні горизонтальні (ліктьові)
• Корзинні
• Вертикальні
• Система з падаючим ліктем
Всі перераховані види маркіз використовуються для зовнішнього захисту від прямих сонячних променів і несприятливих погодних умов – дощу, сильного вітру, – як жилих (квартир, будинків, дач), так і комерційних приміщень (готелей, кав`ярень, барів)
Рефлексолі
Рефлексолі (вертикальні маркізи) за специфікою дії і конструкційно нагадують рулонні штори, але виконані із міцних, вітростійких матеріалів для використання у якості зовнішньої сонцезахисної системи. Ідеально підходять для забезпечення комфортної температури для знаходження в приміщенні.
Рафштори
Конструкція рафштори, по суті, повторює схему роботи горизонтальних жалюзі. Монтується така сонцезахисна система ззовні вікна/віконного отвору. Установка «зовнішніх жалюзі» допомагає зберігати мікроклімат в приміщенні, не допускаючи різких перепадів температур, залежно від зміни пори року. Керування рафштор може бути механічним або автоматизованим (за допомогою електроприводу).