Дилерам

Найкоротші терміни виготовлення замовлень

Якість, яка відповідає всім вимогам ДСТУ

Представлення друкарсько-рекаламної продукції

Представлення демонстрації зразків

Професійні консультації – монтаж, виробництво продукції

КОНСТУЛЬТАЦІЯ АБО ПРОРАХУНОК

Виникли труднощі з вибором?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі запитання, які Вас цікавлять. Допоможуть визначитись з типом продукції та вартістю. Все, що вам потрібно зробити – залишити заявку на нашому сайті.

Наша продукція

Жалюзі

Сонцезахист

Ворота

Ролети

Кування

Автоматика

Дилерам

Наша компанія прагне всесвітньо підтримувати взаємовигідні стосунки зі своїми бізнес-партнерами. Ми знаємо, як важливо для фірм, які займаються виробництвом, мати можливість закупляти необхідний асортимент і кількість продукції в одному місці, тому поповнення складських запасів є одним з першочергових завдань компанії, яка постійно підтримує зв`язок з фірмами, які є замовниками комплектації і обладнання. Наші партнери інформуються про розширення асортименту компанії, зміни цін і умов роботи.
Умови роботи для дилерів:
1. Складання договору про співробітництво. Необхідно по факсу чи e-mail відправити всі необхідні дані:
• Повну назву підприємства;
• Прізвище, ім`я, по батькові директора, контактної особи;
• Адресу, телефон, факс, e-mail;
• Податкові реквізити, ксерокопії платника податків;
• Ксерокопії паспорта (для фізичних осіб).
2. Замовлення на виготовлення продукції приймаються лише в письмовому вигляді (факс, e-mail) з понеділка по п`ятницю з 9-00 до 17-00 години, в суботу – з 9-00 до 12-00 години.
3. Фірма ООО «Радуга-N» забезпечує замовника необхідними прайс-листами, рекламною продукцією, зразки виробів замовляються відповідно до прайс-листа. При надходженні нових матеріалів фірма ООО «Радуга-N» повідомляє інформацію і безкоштовно робить розсилку нових зразків.
4. Виготовлення продукції виконується лише при 100 % передплаті, в безготівковій формі, відповідно до виставлених рахунків. За проханням замовника, можливо, щотижнево проводити перевірку щодо тих замовлень і оплат, які вже пройшли.

5. Терміни виготовлення замовлення – від 1 до 20 днів з моменту 100 % оплати, залежно від виду і об`єму замовлення (вирішується при оформленні замовлення).
6. Доставка здійснюється фірмами, які займаються вантажними перевезеннями по Україні, кур`єрськими службами. Передача оплачується замовником (отримувачем). Фірма ООО «Радуга-N» на свій розгляд приймає рішення про страхування вантажу.
7. Відправка замовлень транспортними службами або кур`єрами здійснюється після 16:00, за необхідності – відправка замовлення в день подачі заявки ( якщо таке є на складі готової продукції). Прохання заявку оформити до 15:00.
8. Інформація про відправку передачі замовнику повідомляється секретарем фірми «Радуга-N» в день відправки.
9. Замовник повинен повідомити секретарю фірми ООО «Радуга-N» інформацію про отримання (чи неотримання) передачі в одноденний термін після отримання.
10. Відповідальність за отримання вантажу повністю лежить на замовникові (отримувачеві). У випадку форс-мажорних обставин, пов`язаних з транспортуванням вантажу, всі питання вирішуються в індивідуальному порядку.
11. Всі питання про наявність матеріалів, оформлення замовлень, відвантажень, вирішуються з менеджером фірми ООО «Радуга-N».
12. Про зміну телефонів, контактних осіб, замовник повинен завчасно повідомити менеджера фірми ООО «Радуга-N».