Автоматика Sommer -20% супер вигідно!

 

Акція на автоматику Sommer (Німеччина) на моделі для секційних воріт:

Aperto A 868 LX (потужність  800 Н) (max.S. воріт до 15 кв.м.)

Aperto A 550 L(потужність 550 Н) (max.S. воріт до 10 кв.м.)

Aperto 868 L (потужність 500 Н) (max.S. воріт до 10 кв.м.)

Ви отримуєте німецьку автоматику з гарантією 2 роки!

Наша продукція

Солнцезащита

Ворота

Роллеты

Ковка

Автоматика

Жалюзи

Нам довіряють професіонали

В центральному офісі компанії «Радуга-N» замовник може:

  • Ознайомитись з готовими зразками продукції;
  • Обрати продукцію в каталогах;
  • Ознайомитись з інструкціями щодо монтажу і збору;
  • Отримати професійну консультацію менеджера

КОНСУЛЬТАЦІЯ АБО ПРОРАХУНОК

Виникли труднощі з вибором?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі питання, які у вас виникли. Допоможуть визначитись з типом продукції, вартістю. Все, що вам потрібно зробити – залишити заявку на нашому сайті.

Корисні статті

Автоматика
27.10.2019

Наиболее часто задаваемые вопросы

Работает ли радиооборудование Sommer с системой HomeLink? Да, со всеми версиями дистанционного управления. Требуют ли приводы Sommer для распашных ворот дополнительных упоров? Все приводы Sommer замозапирающиеся и не требуют дополнительных…
АвтоматикаВоротаКовка
16.10.2019

Откатные ворота

Откатные ворота имеют современный вид и при открывании не занимают лишнего места, открываясь либо влево, либо вправо. Благодаря тому, что у них нет нижней и верхней направляющей, они не касаются…
ВоротаРолеты
16.10.2019

Скоростные рулонные ворота

Скоростные ворота специально разработанные для проемов, где рабочая безопасность должна быть продумана до мельчайших деталей. Все рабочие компоненты совершенно изолированы или находятся в герметичных контейнерах, которые защищают их от возможных…
Солнцезащита
27.10.2019

Схемы основных моделей пергол

Благодаря тому что компания PERGOTECH ведет работу с архитекторами всего мира формируется большое количество идей и проектов. Мы сможем сохранить преимущества ваших внешних пространств для того что бы Вы наслаждались…

Доброго дня! Якщо у вас виникає потреба у широкому асортименті продукції для будинків, котеджів і офісів, компанія «Радуга-N» готова запропонувати послуги з прорахунку і підбору виробів, оптової і роздрібної торгівлі, монтажу конструкцій «під ключ» будь-якої складності, а також гарантійного/післягарантійного сервісного обслуговування.

У центральному офісі компанії ви можете ознайомитись з готовими зразками продукції, обрати продукцію в каталогах, ознайомитись з інструкціями щодо монтажу і збору, а також отримати професійну консультацію менеджера.

Компанія «Радуга-N» відкрита для співробітництва та пропонує вигідні пакети пропозицій для оптових клієнтів і будівельних компаній. Варто зазначити, що фірма «Радуга-N» займається технічним сервісним обслуговуванням і ремонтом як власної, так і встановленої продукції інших виробників.

Планове сервісне обслуговування рекомендується проводити з періодичністю залежно від типу виробу та умов експлуатації. Наприклад, ролети потребують планового огляду 1 раз на рік, а ворота — від 1 разу на рік до 2-х разів на рік в залежності від їх типу.

Якщо вас цікавить заключення договору про проведення технічного обслуговування з компанією «Радуга-N», це можна зробити після закінчення терміну дії гарантії. Зверніться до нас з будь-якими запитаннями, і ми з радістю допоможемо вам!