Автоматика Sommer -20% супер вигідно!

 

Акція на автоматику Sommer (Німеччина) на моделі для секційних воріт:

Aperto A 868 LX (потужність  800 Н) (max.S. воріт до 15 кв.м.)

Aperto A 550 L(потужність 550 Н) (max.S. воріт до 10 кв.м.)

Aperto 868 L (потужність 500 Н) (max.S. воріт до 10 кв.м.)

Ви отримуєте німецьку автоматику з гарантією 2 роки!

Наша продукція

Солнцезащита

Ворота

Роллеты

Ковка

Автоматика

Жалюзи

Нам довіряють професіонали

В центральному офісі компанії «Радуга-N» замовник може:

  • Ознайомитись з готовими зразками продукції;
  • Обрати продукцію в каталогах;
  • Ознайомитись з інструкціями щодо монтажу і збору;
  • Отримати професійну консультацію менеджера

КОНСУЛЬТАЦІЯ АБО ПРОРАХУНОК

Виникли труднощі з вибором?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі питання, які у вас виникли. Допоможуть визначитись з типом продукції, вартістю. Все, що вам потрібно зробити – залишити заявку на нашому сайті.

Корисні статті

АвтоматикаБез рубрики
16.10.2019

Приводы для распашных ворот

Верное движение одним нажатием кнопки Вы можете вспомнить о телевизоре без пульта дистанционного управления? Теперь это почти невозможно представить. Однако сегодня Вы выходите из своего автомобиля, с усилием открываете ворота…
Ворота
16.10.2019

Промышленные секционные ворота.

Промышленные  секционные и панорамные ворота Установка секционных ворот в складские и производственные помещения дает массу преимуществ по сравнению со стандартными конструкциями за счет использования энергоэффективных сендвич-панелей и контура уплотнителя по…
ВоротаРолеты
16.10.2019

Промышленные роллетные (рулонные) ворота.

Рулонные промышленные ворота используются на производственных предприятиях в качестве перекрытия внутренних и внешних проемов для ограничения доступа в производственные цеха и складские помещения. Есть несколько вариантов профилей сплошных (ST75  ST120)…
Жалюзи
27.10.2019

Горизонтальные Жалюзи

 Горизонтальные Жалюзи   «РАДУГА-N»  предлагает горизонтальные жалюзи, изготовленные  из  алюминиевой ленты и комплектующих   израильского производителя «HOLIS». «HOLIS» - гарантия качества от мирового производителя и залог долгой «службы»  Ваших жалюзи. В…

Доброго дня! Якщо у вас виникає потреба у широкому асортименті продукції для будинків, котеджів і офісів, компанія «Радуга-N» готова запропонувати послуги з прорахунку і підбору виробів, оптової і роздрібної торгівлі, монтажу конструкцій «під ключ» будь-якої складності, а також гарантійного/післягарантійного сервісного обслуговування.

У центральному офісі компанії ви можете ознайомитись з готовими зразками продукції, обрати продукцію в каталогах, ознайомитись з інструкціями щодо монтажу і збору, а також отримати професійну консультацію менеджера.

Компанія «Радуга-N» відкрита для співробітництва та пропонує вигідні пакети пропозицій для оптових клієнтів і будівельних компаній. Варто зазначити, що фірма «Радуга-N» займається технічним сервісним обслуговуванням і ремонтом як власної, так і встановленої продукції інших виробників.

Планове сервісне обслуговування рекомендується проводити з періодичністю залежно від типу виробу та умов експлуатації. Наприклад, ролети потребують планового огляду 1 раз на рік, а ворота — від 1 разу на рік до 2-х разів на рік в залежності від їх типу.

Якщо вас цікавить заключення договору про проведення технічного обслуговування з компанією «Радуга-N», це можна зробити після закінчення терміну дії гарантії. Зверніться до нас з будь-якими запитаннями, і ми з радістю допоможемо вам!