Рафштори являють собою особливий вид зовнішніх сонцезахисних систем, фактично їх можна віднести до горизонтальних жалюзі. Різниця в тому, що у рафштор встановлюються ззовні віконного отвору, що дає кращий захист від сонця, порівняно із внутрішніми жалюзі, так як не відбувається перегрів у приміщенні. Вони відмінно пропускають світло, що дає можливість комфортно освітити приміщення у будь-яку годину доби, встановлюються практично в будь-якому місці і керуються як механічно, так і за допомогою електроприводу.

Рафштори  допомагають підтримувати мікроклімат у вашому домі: влітку – зберігати тінь і прохолоду, а взимку – не допускати переохолодження при провітрюванні кімнат. Рафштори також дозволяють зробити необхідні архітектурні акценти, створюючи при цьому унікальні оболонки будівель.

Рефлексолі за своєю конструкцією нагадують рулонні штори, виконуючи функції сонцезахисту, єдиною відмінністю є те, що вони встановлюються ззовні приміщення. Унікальність конструкції в тому, що вона легко вписується в будь-який екстер`єр і не потребує великих віконних отворів, терас і веранд. В рефлексолях використовують тканину, яка не піддається впливу атмосферних опадів.