Промислові секційні і панорамні ворота.

Установка секційних воріт в складські і виробничі приміщення дає безліч переваг, порівняно із стандартними конструкціями, за рахунок використання енергоефективних сендвіч-панелей і контура ущільнювача по всьому периметру отвору; значно підвищується рівень збереження тепла в приміщенні. Можливість вбудувати хвіртку в щит воріт дозволяє не відкривати весь отвір для проходу працівників.

Всі деталі воріт виконані із оцинкованої сталі і мають високу корозійну стійкість.

• Ефективно зберігають тепло за рахунок використання сендвіч-панелі
• Стійкі до корозії
• Прості і надійні в щоденному використанні
• Застосовуються до будь-яких об`єктів, завдяки різноманітності типів підйомів.

Ворота із вбудованою хвірткою

Хвіртка в секційних воротах виконується із відкриттям назовні, петлі можуть бути як ліворуч, так і праворуч. Стандартно комплектуються механічним замком і доводчиком. Стандартна хвіртка виготовляється з проходом ширини 900 мм і може бути урізана в щит висотою від 2100 мм.

Секційні ворота з віконцями

Вікна можуть бути врізані в одну або декілька панелей, залежно від бажань замовника. У вікні використовується полікарбонатний склопакет, вікна доступні у двох розмірах (610х305, 588х131)

Ворота з панорамною панеллю

Полотно ворот може складатись повністю або частково із панорамних панелей. Застосовується профіль з терморозривом, фарбується в колір RAL, можлива установка вбудованої хвіртки.

 

Автоматика Sommer GIGAsedo

Для промислових секційних воріт ми використовуєм автоматику Sommer Giga Sedo (Германия).