Сила та інтелект

Всі наші приводи гаражних робіт обладнані розробкою компанії SOMMER – системою приводу, яка рухається разом із мотором. Це забезпечує їх плавний хід і довгий термін дії. Рухлива каретка переміщається по натягнутому ланцюгу – це дозволяє уникнути втрати сил, в тому числі і від тертя. Сила наших приводів – в інтелектуальній техніці. Оскільки мотори не зафіксовані статично в одній точці, а рухаються разом з механізмом, то вони завжди знаходяться в одній точці, де потрібне їх зусилля. За рахунок цього, у будь-який час забезпечується оптимальне застосування зусиль і найвища безпека. Така технологія збереження редуктора забезпечує більш високий термін експлуатації і значно зменшує зношування приводу гаражних воріт. Крім цього, привід абсолютно не потребує технічного обслуговування. Оскільки ланцюг не потрібно змащувати маслом, то ні на Вашому автомобілі, ні на поверхнях гаража не буде масляних плям.
Види приводів : base + , pro + , duo vision

Найвищий ступінь безпеки

Безпека і захист від нещасних випадків – головна фраза компанії SOMMER. Наші приводи оснащені надійною технікою, яка себе добре зарекомендувала і на яку Ви завжди зможете покластися.

Автоматичне виявлення перешкоди.

Автоматичне виявлення перешкоди забезпечує оптимальний захист, наприклад, для сімей з дітьми. Якщо привод зустрічає перешкоду, він повертається в початкове становище (реверс) і не дозволяє затиснути воротам ні людину, ні автомобіль.

СБЗ – система безпечного замикання

Завдяки унікальній системі екстреного розблокування, ворота можуть розблокуватися і заблокуватися в будь-якому становищі. Тому, відкриття і блокування воріт вручну не являє для Вас жодних проблем. Крім цього, при відключенні електроенергії, блокування в будь-якому становищі залишається лише у гаражних воріт SOMMER.

ДСП — динамічна система потужності

Динамічна система потужності (ДСП) автоматично зчитує потрібне зусилля, узгоджує його із зовнішніми вимогами і, таким чином, забезпечує найвищий ступінь безпеки та попереджує будь-яке защемлення.

Сертифікована якість

Наші приводи гаражних воріт перевіряються і сертифікуються, відповідно до найбільш суворих нормативних документів. Тому Ви можете бути абсолютно впевнені, що наша продукція вирізняється найвищою якістю – марки «Made in Germany».

Зручна радіоапаратура

Для всіх моделей ми пропонуємо відповідні радіосистеми. Завдяки радіосистемі з низьким рівнем перешкод і надійної передачі сигналу, Вам не потрібно буде виходити з автомобіля ні в сніг, ні у дощ, ані в темну пору – Ви можете відкрити гаражні ворота, залишаючись у автомобілі.

Одна за всіх

Вам потрібна лише тільки одна радіосистема для керування всіма додатками системи «Розумний дім». Це означає, що Ваші гаражні ворота, жалюзі, маркізи і ролети, а також інші електричні і електронні пристрої легко та зручно приводяться в дію за допомогою радіопередавача.