Вертикальні жалюзі.

«РАДУГА-N» турбується про своїх покупців – гарантія на механізми дійсна протягом 1 року. Нижче приведені декілька простих правил щодо експлуатації і догляду, які продовжать «життя» Ваших вертикальних жалюзі на довгі роки.

Правила експлуатації вертикальних жалюзі:

  • За допомогою ланцюга керування відбувається поворот ламелей (1) на 180°. Ламелі повертаються і фіксуються під будь-яким кутом, що дозволяє створити ефект легкого розсіювання світла. Зрушення ламелей (2) вздовж карніза здійснюється шнуром керування.
  • Перед тим, як розсунути або зсунути жалюзі, необхідно повернути (розкрити) смуги жалюзі. При «правильному» варіанті ламель повинна бути розвернута перпендикулярно до вікна. Якщо цього не робити, то механізм вийде із ладу. Пересування ламелей вертикальних жалюзі вздовж карніза здійснюється тільки в розгорнутому вигляді. Не можна одночасно користуватися шнуром керування і поворотним ланцюжком. Всі дії з механізмом керування жалюзі повинні здійснюватися абсолютно плавно, без ривків.

 

Поради щодо догляду за вертикальними жалюзі:

  • Для очистки тканинних вертикальних жалюзі від пилу рекомендується використовувати суху тканину або пилосмок з м`якою насадкою. Достатньо регулярно витирати пил з ламелей і вони будуть залишатися чистими довгий час. Завдяки спеціальному антибрудовому просоченню, в яке входить антистатичний засіб і акрилова основа, бруд не затримується на тканині, а з легкістю відходить з неї.
  • Карніз можна протирати вологою тканинною серветкою, змоченою в мильному розчині, потім насухо протерти, для попередження розводів. Рекомендуємо один раз на рік змащувати внутрішні механізми силіконовою змазкою.

Правильна і своєчасна турбота про вертикальні жалюзі – гарантія довготривалого їх використання.