Відкатні ворота мають сучасний вигляд і при відкриванні не займають зайвого місця, відкриваючись або ліворуч, або праворуч. Завдяки тому, що у них немає нижньої і верхньої направляючої, вони не торкаються землі, так що при відкриванні таких воріт отвір звільняється повністю. Немає необхідності виходити з автомобіля і очищувати шлях. Рухлива рама виготовляється в стальному або алюмінієвому варіанті. Профілі проходять спеціальну обробку, що зводить до мінімуму наслідки механічних ушкоджень полотна. Обшивка в`їзних воріт підбирається під обробку будинку. Якщо у Вас у гаражі стоять секційні ворота, обшити їх можна такими ж сендвіч-панелями. Якщо ворота рулонні – таким же профілем. Обшиваючи в`їзні ворота гофролистом, можна підібрати його колір під колір черепиці або фасаду. Ворота також можуть бути візуальним продовженням огородження Вашої ділянки, або виконані із застосуванням художньої ковки.

Ворота консольного типу

Ворота консольного типу характеризуються як зручна і надійна конструкція в експлуатації, за рахунок відсутності направляючих рейок на землі і над отвором. Полотно воріт знаходиться на висоті приблизно 10 см від поверхності дорожнього покриття (нуля), що забезпечує безперешкодну роботу конструкції в сильний снігопад, а також при наявності дрібних предметів, які знаходяться на шляху воріт.

Ворота на опорному роликові

Ворота на опорному роликові – це більш економний варіант виконання даного типу воріт, в цьому випадку під полотном воріт знаходиться направляюча, яка потребує періодичної очистки в зимовий період. На відміну від воріт консольного типу, цим воротам необхідно менше місця для відкату.

У якості елементів обшивки застосовують декоративні кольорові профільні листи з полімерним покриттям високої міцності, сендвіч-панелі, ролетний профіль, а також ковані елементи. Широкий вибір обшивки дозволяє з легкістю підібрати ворота, які будуть відповідати вашому інтер`єру.