Питання, які найчастіше задаються

Чи працює радіообладнання Sommer із системою HomeLink?
Так, з усіма версіями дистанційного керування.

Чи вимагають приводи Sommer для розсувних воріт додаткових зусиль?
Всі приводи Sommer самі замикаються і не вимагають додаткових зусиль.

Як організована робота з обробки рекламацій?
Всі рекламації щодо продукції Sommer направляються авторизованим представником і контролюються у представництві Sommer в Україні, потім надходять в експортний відділ у Німеччині, потім – в сервісний відділ, і наприкінці – до інженерів. На кожному етапі відбувається відсіювання через відомі і невідомі проблеми. Наприкінці, якщо проблема дійсно викликана конструктивними особливостями, вона надходить у конструкторський відділ для усунення.
Діапазон робочих температур автоматики Sommer
Діапазон температур, за яких приводи Sommer гарантовано будуть працювати із заявленими технічними параметрами, складають від -20 до +50 градусів за Цельсієм. Деякі приводи в`їзної групи працюють в діапазоні температур від -32 до +80 градусів. Звичайно ж, автоматика працює і поза межами цього діапазону, але змінюється, наприклад, швидкість і зусилля, що, загалом, властиво і для всієї іншої автоматики. Варто особливо зазначити, що компанія Sommer дуже уважно ставиться до заявлених умов експлуатації і гарантує 100 % ефективність роботи обладнання при їх повному дотриманні. Для більш детальної консультації Ви можете звернутися до наших менеджерів клієнтського відділу.

Чи є документація російською мовою?
Так, документація російською мовою на всі види приводів є. Вона доступна на російськомовній сторінці сайту компанії Sommer. Також у друкованому вигляді вона вкладається разом із приводами. Російською мовою в друкованому і електронному вигляді наявний каталог на всю продукцію Sommer, а також різні рекаламно-інформаційні матеріали. Є відеофільми на DVD, які розповідають про установку приводів Sommer.

Як здійснюється ремонт продукції Sommer в Україні?
На даний момент в Україні є склад запасних частин і сервісний центр на базі компанії «Радуга Н». По мірі розширення географії продаж сервісні центри будуть відкриватися в інших містах.

Чи можна блок керування приводу duo встановити на направляючу?
Ні, блок керування призначений для установки в такому місці гаража, де було б зручно скористатись кнопкою відкривання/закривання воріт, і розташованій на його передній стінці. Однак, це не заважає прикріпити його до стелі. Блок керування на направляючій має новий гаражний привід sprint evolution.
Чи має автоматика Sommer уповільнення при відкриванні і закриванні воріт, так званий «плавний хід»?
Так, вся автоматика Sommer працює з використання «плавного ходу». Варто зазначити, що за вимогами європейських норм, всі приводи повинні в обов`язковому порядку з уповільненням починати і також із уповільненням закінчувати відкривання та закривання воріт.

Скільки кодів можна записати в пам`ять блокыв керування авторматики Sommer?
Стандартно всі блоки керування мають пам`ять на 112 кодів. Блок керування marathon tiga стандартно дозволяє записати 448 кодів. Для запису великої кількості кодів є спеціальна опція.
Лінійні приводи Sommer для розсувних воріт, які доставляються в комплекті, однакові чи поділяються на реверсивні чи неверсивні?
Всі лінійні приводи для розсувних воріт Twist, які доставляються як в комплект, так і окремо, не відрізняються. Всі налаштування здійснюються способом підключення до блоку керування.

Чи можлива установка на розсувні ворота по два приводи Sommer на стулку?
Установка можлива, але немає сенсу, так як технічно неможливо досягти одночасного абсолютно рівномірного руху двох приводів.
Чи можна з приводом Gator використовувати стальну рейку, не покриту пластиком?
Так, однак, з такою рейкою не будуть досягатись заявлені показники плавності ходу і безшумності роботи.

Чи впливають низькі температури на пластик, яким покриті рейки відкатних воріт?
Ні, не впливають. Рейки воріт, так само як і корпуси приводів, виготовляються із застосуванням спеціального довговічного авіаційного пластику.
Чи може статися така ситуація, що при експлуатації масивних відкатних воріт з приводом Sommer через інерцію стулки переміститься далі виставленого кінця кінцевого положення?
Ні, така ситуація неможлива. За європейськими нормам всі приводи Sommer мають уповільнення на початку циклу і наприкінці, так званий «плавний хід». Ця особливість не дозволяє переміститись далі кінця.
Стандартом німецьких приводів є роздільне керування, коли одна кнопка на пульті дистанційного керування програмується на відкривання, а інша – на закривання. А можна програмувати на відкривання і закривання лише одну кнопку, а іншу використовувати для керування іншим приводом?
Так, звичайно.

Чи можливе клонування пультів дистанційного керування Sommer?
У 2009 році такі брелоки проходили випробування в Німеччині.
Ні, поки що неможливо, однак найближчим часом починаються продажі таких брелоків.

Як чинити в ситуації, коли треба для стоянки, наприклад, на 100 місць запрограмувати 100 брелоків Sommer?
Для цього існує апаратно-програмний комплекс SomLog Codemaster. Блок керування підключається до комп`ютера і в нього заноситься необхідна кількість кодів пультів дистанційного керування. На комп`ютері запам`ятовуються коди брелоків, записаних в блок керування. В подальшому, якщо клієнт втратив брелок, він звертається в службу сервісу, для нього програмують брелок, використовуючи записані раніше дані, і висилають поштою.
Як змінити батарейку в 4-канальному брелкові Sommer?
Дуже легко. Необхідно із зусиллям висунути пластиковий корпус із стального і замінити батарейку. Потім вставити пластиковий корпус назад в стальний.
Яким чином можна керувати приводами інших виробників за допомогою радіообладнання Sommer?
Sommer пропонує два рішення. Одне із них розраховано на спеціалістів, інше – для самостійного використання. Для спеціалістів пропонується декілька видів радіоприймачів, частина з яких вставляються у плату блока керування, а частина має свій корпус. Для домашнього використання пропонується 1-канальний радіоприймач в корпусі радіорозетки. Достатньо вставити цей пристрій в розетку і під`єднати дріт, який виходить із його корпуса до кнопочного входу приводу.
Чи є в лінійці продуктів Sommer маячкова лампа, сумісна з антеною?
Ні, таких пристроїв немає. Окремо антена і маячкова лампа є, однак, варто зазначити, що в цілому для обладнання Sommer не потрібні додаткові антени. Як правило, бажання покупця поставити зовнішню антену продиктовано модою, яка прийшла від італійської автоматики.