Горизонтальні жалюзі

 

«РАДУГА-N» пропонує горизонтальні жалюзі, виготовлені із алюмінієвої стрічки і комплектуючих ізраїльського виробника «HOLIS».

«HOLIS» — гарантія якості від світового виробника і гарантія довгої «служби» Ваших жалюзі. В асортимент Нашої продукції, крім високоякісних алюмінієвих жалюзі, також входять дерев`яні і бамбукові горизонтальні жалюзі. Гарантія на механізми діє протягом 1 року.

Правила експлуатації горизонтальних жалюзі:

  • Для поворота ламелей на потрібне Вам освітлення, акуратно прокрутіть тростинку керування (2.) праворуч або ліворуч.
  • Для руху горизонтальних жалюзі вверх/вниз, акуратно потягніть шнур керування (1.), утримуючи його у вертикальному положенні. ПІДЙОМ жалюзі важливо здійснювати в положенні ламелей, перпендикулярно склу.
  • Фіксація жалюзі на потрібній висоті відбувається методом відводу шнура (1.) в сторону.
  • Всі рухи із керування жалюзі виконувати плавно, без різких рухів.

Горизонтальні жалюзі, крім зручності експлуатації і комфорту, створюваних ними, володіють ще однією великою перевагою – догляд за жалюзі надзвичайно простий.

ПОРАДИ щодо догляду за горизонтальними жалюзі:

  • Пил можна змітати пуховкою, протирати сухою м`якою тканинною серветкою або пилососити.
  • Жалюзі можливо мити – вологою губкою просто на вікні або ж, демонтовані жалюзі – ополоснути під душем (t води до 30 ‘C) або в яку-небудь резерві з миючим розчином (невелика кількість миючих засобів, ідеально – мильний розчин). Акуратно стежте за тим, щоб вода не потрапляла всередину карніза. Алюмінієві ламелі не корозіюють і не псуються від правильного миття.
  • Карніз можна протирати вологою серветкою, змоченою в мильному розчині, потім насухо протерти для попередження розводів. Рекомендується один раз на рік змащувати внутрішні механізми карніза силіконовою змазкою.
  • Алюмінєві ламелі не можна обробляти агресивними очищуючими засобами, які вміщують абразиви.
  • Догляд за дерев`яними і бамбуковими жалюзі здійснюється також за допомогою звичайного пилосмока – сухе очищення, і за необхідності можна використовувати щадні аерозолі, спеціально призначені для натурального дерева, м`яку тканину для протирання.

Правильна і своєчасна турбота про горизонтальні жалюзі – гарантія довготривалого їх використання.