Ворота

Відкатні ворота

Відкатні ворота – конструкція, яка складається із однієї стулки (в рідкісних випадках – двох), рух якої відбувається по направляючій, вмонтованій, як правило, з внутрішньої частини паркану.
Відкатні ворота бувають двох видів:
• Консольного типу
• Ворота на опорнім роликові

Розсувні ворота

Це «класичні» ворота, які складаються з двох стулок, які відкриваються за допомогою підшипникових петель у напрямку – всередину або ззовні (в залежності від обраного типу відкривання). Розсувні ворота надійні в експлуатації, їх можна автоматизувати для дистанційного керування (відкривання), що робить їх максимально зручними.

Рулонні ворота

Ролетні або ворота рулонного типу найчастіше встановлюються в гаражах, комерційних об‘єктах (наприклад, складах) або промислових підприємствах. Матеріалом для виготовлення служить алюміній (алюмінієві ламелі), що забезпечує їх зносостійкість. Їх можна монтувати як в отвір, так і встановлювати конструкцію ззовні. Полотно при автоматичному або ручному запуску механізма (при відкриванні) намотується на вал, яким укомплектований спеціальний короб.

Секційні ворота

Конструкція секційних воріт відрізняється легкістю монтажа і є найкращим рішенням для установки в отоплюваному гаражі. Матеріали для виготовлення секцій володіють високим ступенем теплоізоляції.

Промислові ворота

Вимоги до потужностей і особливостей роботи промислових воротних систем разюче відрізняються від секційних гаражних.

Хвіртки

Комплектуються хвіртки механічним/електромеханічним замком (підключаються до домофона). Хвіртка може бути виконана як в рамі, так і без неї; вбудовуватися у ворота або встановлюватися окремо. Петлі можна використовувати стандартні або підшипникові. Ручка підбирається будь-якого дизайну.

Приклади робіт

КОНСУЛЬТАЦІЯ АБО ПРОРАХУНОК

Виникли труднощі з вибором?

Наші спеціалісти готові відповісти на всі питання, які вас цікавлять. Допоможуть визначитись з типом продукції, вартістю. Все, що вам необхідно зробити – залишити заявку на нашому сайті.

Корисні статті

АвтоматикаВорота
27.10.2019

Панелі для воріт

Компанія Tecsedo заснована у січні 2000 року. Завод із виробництва сендвіч-панелей знаходиться в Сан-Вітторі (Швейцарія) і займає площу 7000 m². Основним критерієм безперервного розвитку компанії є обов`язковий контроль якості продукції…
UncategorizedВорота
27.10.2019

Секційні ворота

Вся продукція, пропонована компанією, виробляється на власних потужностях, що дає можливість контролювати якість продукції з самого початку і зменшити терміни очікування для наших клієнтів. Сендвіч панелі : Tecsedo, ItalPanelli Унікальність…
АвтоматикаВоротаКовка
27.10.2019

Розсувні ворота

Розсувні ворота – прості і надійні в експлуатації. Полотно воріт включає в себе дві стулки, які, завдяки підшипниковим петлям, можуть відкриватись всередину або назовні. Конструктивно можуть мати великі розміри і…
ВоротаКовка
27.10.2019

Хвіртки

Хвіртки виготовляються в тому ж стилі, що і ворота. Комплектуються механічним або електромеханічним замком (підключаються до домофону) і ручками різноманітного дизайну. Виконання може бути як в рамі, так і без…

Ворота купити в Одесі

У фірмі «Радуга N» можна замовити ворота наступних типів:
• Відкатні
• Розсувні
• Рулонні (ролетні)
• Секційні (гаражні, промислові)
Відкатні ворота
Відкатні ворота – конструкція, яка складається з однієї стулки (в рідкісних випадках – двох), рух якої відбувається по направляючій, як правило, із внутрішньої частини паркану. Відкатні ворота бувають двох видів:
Консольного типу (підвісні). У воротах такого типу рух полотна здійснюється по направляючих опорах, вмонтованих поза прїздом. Спеціальний профіль (швеллер) монтується таким чином, щоб конструкція знаходилась на висоті від 10 см від поверхності дороги. Це гарантує безперебійну роботу воріт взимку (при незначній кількості снігу) або при наявності невеликих сторонніх предметів на шляху воріт.
Ворота на опорнім роликові. Рух воріт відбувається за допомогою кутових або круглих роликів по направляючому рельсі (забетонованому, або прикрученому до дорожнього полотна). Це економний варіант, який підійде при обмеженому просторі для відкату воріт. В зимовий період направляюча потребує періодичної чистки для постійної роботи конструкції.
Розсувні ворота
Це «класичні» ворота, які складаються з двох стулок, які відкриваються за допомогою підшипникових петель в напрямку – всередину або ззовні (в залежності від обраного типу відкривання). Розсувні ворота надійні в експлуатації, їх можна автоматизувати для дистанційного керування (відкривання), що робить їх максимально зручними.
Ролетні ворота
Ролетні ворота або ворота рулонного типу найчастіше встановлюються в гаражах, комерційних об`єктах (наприклад, складах) або промислових підприємствах. Матеріалом для виготовлення служить алюміній (алюмінієві ламелі), що забезпечує зносостійкість. Їх можна монтувати як в отвір, так і встановлювати конструкцію ззовні. Полотно при автоматичному або ручному запускові механізма (при відкриванні) намотується на вал, яким укомплектований спеціальний короб.

Секційні ворота
Конструкція секційних воріт відрізняється легкістю монтажа і є найкращим рішенням для установки в отоплюваному гражі. Матеріали для виготовлення секцій володіють високим ступенем теплоізоляції.
Переваги секційних гаражних воріт:
Зручна конструкція дозволяє економити місто в гражі (при відкриванні полотно відходить наверх – під стелю).
Надійне дистанційне керування (комплектуються автоматикою, перевіреною німецькою компанією Sommer).
Потужна автоматика. Стулки і полотно великих розмірів мають значну вагу і для їх підняття треба використовувати спеціальні автоматичні механізми.
Підвищені вимоги до якості матеріалів виробів. Для забезпечення безперервної роботи в режимі «спуск-підйом» полотна використовуються зносостійкі матеріали.
Удосконалена система безпеки – аварійна зупинка полотна при його різкому спускові (падінні).
Швидкість. Часто це основний критерій при замовленні воріт даного типу. Швидкість «спуску» може досягати всього 2м/с.
Шумо- і теплоізоляція
Оснащення додатковими вікнами і дверима
Хвіртки
Комплектуються хвіртки механічним/електромеханічним замком (підключаються до домофону). Хвіртка може бути виконана як в рамі, так і без неї, вбудовуватися у ворота або встановлюватися окремо. Петлі можна використовувати стандартні або підшипникові. Ручка підбирається будь-якого дизайну.