Правильний рух одним натисканням кнопки

Ви можете згадати про телевізор без пульта дистанційного керування? Тепер це майже неможливо уявити. Однак сьогодні Ви виходите із свого автомобіля, докладаючи зусилля, відкриваєте ворота вручну, проїжджаєте п`ять метрів, потім Вам потрібно бігти назад, щоб знову закрити ворота? Або ж заради зручності, Ви залишаєте ворота відкритими – і кожен може зайти на Вашу територію.
Завдяки сучасним приводам воріт, це вже відійшло у минуле. Їх можна оплатити і швидко встановити. Достатньо одного натискування кнопки, і ворота відкриваються і закриваються повністю в автоматичному режимі. Приводи для воріт у двір і зовнішніх воріт і приводів поділяються на категорії приводів розсувних воріт і приводів відкатних воріт. Ви знайдете у нас потрібний привід, який відповідає Вашим вимогам. Подаруйте собі цей комфорт на кожен день.
Види автоматики: STArter+ , RUNner+ ,SM_40T

Якість

Ми доставляємо якість – Ви насолоджуєтесь комфортом!

Довговічні приводи воріт від компанії SOMMER – те, на що Ви можете покластися навіть через багато років. В основі цього лежить, з однієї сторони, висока якість і просте керування, з іншої – кропітка робота і системи сертифікації, які дозволяють підібрати оптимальні приводи для потрібних Вам воріт.

Безпека

Ваша безпека була і залишається основою нашої роботи!

Безпека і захист від нещасних випадків – головне правило компанії SOMMER. Наші приводи оснащені надійною технікою, яка відповідає всім діючим нормам. Автоматичне виявлення перешкоди гарантує оптимальний захист. Бо якщо привід зустрічає перешкоду, він повертається в початкове становище (реверс) і не дозволяє защемити воротам ні людину, ні тварину, ні автомобіль. При відключенні електропостачання, за допомогою простої системи екстреного SOMMER можна відкрити (розблокувати) і закрити (розблокувати) ворота вручну. Самогальмуючий мотор є ефективним захистом від вторгнення чи доступу сторонніх осіб. Навіть при відключенні електроенергії Ваші розсувні або відкатні ворота заблокуються (закриються). Всі ці компоненти забезпечать Вам оптимальну безпеку в будь-якій ситуації.

Простота монтажу

Продумано до останньої деталі

Компанія SOMMER доставляє зовнішні ворота з мережевим штекером, що суттєво спрощує монтаж. Тому, досвідчений монтажник може випробувати ворота і ввести їх у експлуатацію уже безпосередньо на будівельному майданчику, навіть якщо він не електрик – це дозволяє зекономити час і гроші. Електрик своїм наступним кроком повинен підключити постійну електропроводку, і, оскільки привід уже випробуваний і введений в експлуатацію, то можна починати його використання за прямим призначенням..

Приводи відкатних воріт забезпечують рух…

… і вражають силою та потужністю

Приводи відкатних воріт SOMMER відкриють Ваші ворота бережно, з плавним ходом, навіть за низької температури (до -30 °C). Крім цього, вони забезпечують високий рівень безпеки. Вони відповідають останнім міжнародним нормам і перевірені незалежними інститутами. Існує безліч можливостей підключення для збільшення безпеки і додаткових функцій для більшого комфорту. Приводи відкатних воріт підходять, як для роботи в приватній сфері, так і для застосування в системах промислових воріт. При довжині ходу воріт до 20 м і ваги до 1200 кг наші рішення володіють багатосторонніми можливостями для використання в різних монтажних ситуаціях.