Полотно ролети збирається із алюмінієвих профілей різного типу. Функціональні характеристики ролети залежать від типу профілю, в свою чергу полотно ролет і його вид керування визначається, залежно від розміру отвору.

Профілі роликової прокатки з наповнювачем покращують термічні і звукоізоляційні властивості ролети.

Екструдовані профілі забезпечують додатковий захист від злому.

Екструдований профіль решітка.

Екструдований профіль ((PER,PE – 100) має високий запас міцності, підвищену жорсткість і застосовується у випадках, коли до рольставнів пред`являються додаткові вимоги щодо зломостійкості і габаритів виробу. Алюмінієві профілі (PER,PE – 100) можливо встановити на отвори більш як 30 м.кв , шириною до 8 метрів і висотою більш як 5 метрів.
Стандартні кольори профілю – це білий, коричневий і бежевий. На профілі даного типу наноситься високоякісна порошкова фарба.

Керування і приводи

Ролети можуть бути оснащені як ручним, так і автоматичним приводом з можливістю використання пульта дистанційного керування.
Ручне керування
Керування ролетними системами здійснюється вручну, за допомогою пружинно-інерційного і шнурового механізмів.

 

Автоматичне керування

Ролети, оснащені електроприводами, найбільш зручні у керуванні. У випадку відключення електроенергії, Ви можете скористатися системою аварійного підйому і керувати ролетами вручну. Ролети з електроприводом можуть бути додатково оснащені пристроями дистанційного керування, блоками групового керування і різними типами вимикачів.

СПОСОБИ МОНТАЖУ

Ролети можуть бути змонтовані декількома способами, залежно від вимог до безпеки, естетики, а також особливостей конструкції віконного отвору будівлі. Крім, представлених нижче, базових способів монтажу, існують комбіновані і утеплені варіанти монтажу ролетних систем.

Монтаж «На отвір».

При цьому способі короб розміщується всередині, а направляючі – по зовнішньому периметру віконного чи дверного отвору. Переваги цього типу кріплення в тому, що ролетна система не перекриває світловий просвіт. Крім того, за необхідності механізм легкодоступний для ремонту та обслуговування.
Недоліком такого способу монтажу є можливість злому короба зловмисниками, а також відкриття або силового зрушення ролетного полотна, при спробі проникнути в середину приміщення.

Монтаж «В отвір, коробом назовні».

При цьому способі короб заховано у віконній ніші перед рамою і недоступний для зловмисників. Виключено і потрапляння води в середину короба. Стійкість до злому ролетного полотна залежить від розміщення направляючих. Їх розташовують по периметру рами, впритул до вікна. Такий варіант вважається найбільш надійним, оскільки ролетне полотно неможливо зрушити або витиснути. Недоліком такого способу монтажу є зменшення світлового отвору на висоту короба – 15-20 см, а також складність демонтажу ролетного полотна, наприклад, для ремонту.

Монтаж «В отвір, коробом всередину».

При цьому способі короб заховано у віконній ніші перед рамою і недоступний для зловмисників. Виключено і потрапляння води всередину короба. Направляючі розташовують по зовнішньому периметру отвору так, що полотно ролетів знаходиться урівень з поверхнею стіни. Недоліком такого способу монтажу є зменшення світлового отвору на висоту короба – 15-20 см.